Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7834
Stary 27.08.2014, 19:35
Ludzie przecież to jest prosta piłka. Kiedy pan Włodarski przypomina sobie o Wiśle kiedy mu to odpowiada. Czyli jak był smród z powodu napoju energetycznego Tiger i teraz kiedy wprowadza ,, nowy projekt biznesowy" . Bezpłatna reklama kosztem Wisły to naprawdę dla niego dobra rzecz.
Odpowiedz cytując