|
Ludzie przecież to jest prosta piłka. Kiedy pan Włodarski przypomina sobie o Wiśle kiedy mu to odpowiada. Czyli jak był smród z powodu napoju energetycznego Tiger i teraz kiedy wprowadza ,, nowy projekt biznesowy" . Bezpłatna reklama kosztem Wisły to naprawdę dla niego dobra rzecz.
|