bartek83 napisał(a):

|
aczkolwiek przestrzegam przed hurraoptymizmem i przewidywaniem gladkiego zwycięstwa, mimo wszystko to nie ogórki ale bać się teź nie ma kogo.
|
To są ogórki. Tylko czy w naszej lidze któraś drużyna to nie są ogórki?
Nie wydaje mi się, żeby było aż tak łatwo, miło i przyjemnie bo my nie potrafimy grać z drużynami grającymi o remis a jestem przekonany, że po to własnie Bełchatów do nas przyjedzie. Tak czy inaczej liczę na zwycięstwo.