Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 27.08.2014, 18:59
bartek83 napisał(a):Wyświetl post
aczkolwiek przestrzegam przed hurraoptymizmem i przewidywaniem gladkiego zwycięstwa, mimo wszystko to nie ogórki ale bać się teź nie ma kogo.
To są ogórki. Tylko czy w naszej lidze któraś drużyna to nie są ogórki?
Nie wydaje mi się, żeby było aż tak łatwo, miło i przyjemnie bo my nie potrafimy grać z drużynami grającymi o remis a jestem przekonany, że po to własnie Bełchatów do nas przyjedzie. Tak czy inaczej liczę na zwycięstwo.
Odpowiedz cytując