|
Trzeba iść w kierunku samowystarczalnego przedsiębiorstwa. Czyli w takim jak Legia. Mioduski daje kasę na klub? Nie słyszałem o tym. A mają świetną sytuację. Bolączką są są tacy ludzie jak Kapka, Rogala itd. którzy od lat źle działają na klub. Przyjście Włodarskiego ukróciłoby to
|