Wyświetl pojedynczy post
madenn
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7833
Stary 27.08.2014, 18:51
Trzeba iść w kierunku samowystarczalnego przedsiębiorstwa. Czyli w takim jak Legia. Mioduski daje kasę na klub? Nie słyszałem o tym. A mają świetną sytuację. Bolączką są są tacy ludzie jak Kapka, Rogala itd. którzy od lat źle działają na klub. Przyjście Włodarskiego ukróciłoby to
Odpowiedz cytując