Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10538
Stary 27.08.2014, 18:05
darotsok73 napisał(a):Wyświetl post
Ufam drodzy Kumaci i Ogarnięci że uczymy się na błędach w trosce o stabilność budżetu deklarujecie natychmiastowe pokrycie wszelkich ewentualnych kar nałożonych na Wisełkę za łamanie przepisów o bezpieczeństwie.
.
Lepiej, żeby jakiś Mietek, nie przesadził z dozowaniem alko. Aż strach się bać co się tutaj będzie działo, gdy na jakimś meczu poleci butelka czy inny przedmiot na murawę.
Wszystkiemu winne SKWK.
Odpowiedz cytując