darotsok73 napisał(a):

Ufam drodzy Kumaci i Ogarnięci że uczymy się na błędach w trosce o stabilność budżetu deklarujecie natychmiastowe pokrycie wszelkich ewentualnych kar nałożonych na Wisełkę za łamanie przepisów o bezpieczeństwie.
.
|
Lepiej, żeby jakiś Mietek, nie przesadził z dozowaniem alko. Aż strach się bać co się tutaj będzie działo, gdy na jakimś meczu poleci butelka czy inny przedmiot na murawę.
Wszystkiemu winne SKWK.