Paweł napisał(a):

|
Gwoli ścisłości, właścicielem Legii jest przede wszystkim Mioduski, Leśnodorski ma w stosunku do niego niewielki procent udziałów.
|
Dysponujesz jakimś artykułem bądź linkiem, który potwierdzałby to co piszesz ? Pytam z ciekawości, bez jakiejś napinki na obalenie Twojego twierdzenia.