|
Trzeba przyznać że Włodarski to ciekawa opcja, wreszcie klub oczyściłby się z wszelkich 'doradców' Cupiała pokroju Rogali czy Pilcha. Na jego plus działa również to że jest naszym kibicem, i raczej nie zostawiłby klubu na pastwę losu vide Ireneusz Król.
|