Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10535
Stary 27.08.2014, 16:12
Szkoly + Armia mlodziezy z ktorych wyrosna kibole Wisly.. wszystkim zajmowalo sie SKWK, teraz trzeba wszystko naprawiac przez łysego szkodnika.

Najbardziej mi zal mlodziezy, siedza na chodnikach, nie maja pieniedzy na bilet, SKWK wyciagalo do nich dlon i zapraszalo na stadion, trzeba ich werbowac za nim to zrobi Cracovia, mlodziez to przyszlosc, 14 lat, okulary, wlosy na zelku, ale za 8 lat moze wyrosnac na "llysego karka aka terroryste" godnie reprezentujac Wisle ktory nie da sobie w kasze dmuchac

Krok po kroczku.. bedzie dobrze, KU CHWALE WISLY!


Lysy szkodnk co potrafil zrobic to zaprosic na trybuny malolatow ze szkolki pilkarskiej Arki Gdynia.. ja pie.rdole
Ostatnio edytowane przez c. : 27.08.2014 o godz. 16:19.
Odpowiedz cytując