PiVoSH92 napisał(a):

|
Mi się wydaje, że wygrana z Bełchatowem jest prawie pewna - szok może nadejść dopiero z 7egią. Dziś klepnąć górników, Głowa niech dziś kartkę złapie, bo z Zawiszą nawet ja mógłbym wystąpić na obronie a i tak dużo by to nie zmieniło, a z warszawiakami może być ciężka przeprawa - nie wiem, czy nie grają w tym samym tygodniu LE (o ile awansują), ale jeśli nie to będzie to najtrudniejszy mecz w tej rundzie.
|
Tak, w przypadku awansu Legii do LE, pierwszy mecz będą grali zaraz przed konfrontacją z nami. Trudno jednak upatrywać, aby na mecz z Wisłą Berg wystawił rezerwy, jak z Koroną. Na pewno będą chcieli stąd wywieźć PRZYNAJMNIEJ 1 punkt.
Co do meczu z GieKSą, na uwagę zasługuje ich gra w obronie - do tej pory stracili zaledwie 2 gole. Mam nadzieję, że przynajmniej podwoimy ten ich dorobek, przy tym zachowując po raz kolejny czyste konto. 2:0 będzie dobrym wynikiem, podobnie jak 13-15 tys. na trybunach.
