Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 27.08.2014, 15:08
Bełchatow w poniedziałek u siebie z Piastem nic nie grał. My natomiast w Poznaniu zagralismy swietnie, teraz dodatkowo wraca doping na C wiec nie pozostaje nic innego jak wygrac. Juz jedna druzyne, ktora nie zaznała jeszcze porazki pokonalismy, teraz czas na Nastepna. Mam nadzieje, ze skutecznosc juz na dobre wrociła i te 2,3 bramki znowu uda sie Nam strzelic. Ja typuje 3-1
Odpowiedz cytując