|
Bełchatow w poniedziałek u siebie z Piastem nic nie grał. My natomiast w Poznaniu zagralismy swietnie, teraz dodatkowo wraca doping na C wiec nie pozostaje nic innego jak wygrac. Juz jedna druzyne, ktora nie zaznała jeszcze porazki pokonalismy, teraz czas na Nastepna. Mam nadzieje, ze skutecznosc juz na dobre wrociła i te 2,3 bramki znowu uda sie Nam strzelic. Ja typuje 3-1
|