Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 27.08.2014, 15:03
Mi się wydaje, że wygrana z Bełchatowem jest prawie pewna - szok może nadejść dopiero z 7egią. Dziś klepnąć górników, Głowa niech dziś kartkę złapie, bo z Zawiszą nawet ja mógłbym wystąpić na obronie a i tak dużo by to nie zmieniło, a z warszawiakami może być ciężka przeprawa - nie wiem, czy nie grają w tym samym tygodniu LE (o ile awansują), ale jeśli nie to będzie to najtrudniejszy mecz w tej rundzie.
Odpowiedz cytując