WislaFan123 napisał(a):

Oczywiście, że tak.... Tylko, że jeśli chodzi o 2012, przy tak potężnym wzroście sprzedaży, z pewnością koszty nie poszły w górę aż tak mocno więc musieli wypracować niezły zysk. Wzrastające przychody firmy to również większe zdolności finansowe / kredytowe - co w kontekście kupna Wisły byłoby bardzo ważne
Wisła mogłaby być bardzo dobrym narzędziem marketingowym dla Foodcare'a, więc zaciągnięcie kredytu na kupno Wisły, miałoby sens.
|
Kredyt na kupno Wisły, spoko.
Pozostaje tylko pytanie czy FC miałoby wystarczające naklady na bieżące funkcjonowanie klubu. Jeśli nie, to co? Kolejny kredyt?
No i ciekawe czy Włodarski szukałby dużego sponsora do współpracy, czy też Wisła mialaby się stać platformą do reklamy Frugo i Blacka.