Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7821
Stary 27.08.2014, 15:02
WislaFan123 napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, że tak.... Tylko, że jeśli chodzi o 2012, przy tak potężnym wzroście sprzedaży, z pewnością koszty nie poszły w górę aż tak mocno więc musieli wypracować niezły zysk. Wzrastające przychody firmy to również większe zdolności finansowe / kredytowe - co w kontekście kupna Wisły byłoby bardzo ważne

Wisła mogłaby być bardzo dobrym narzędziem marketingowym dla Foodcare'a, więc zaciągnięcie kredytu na kupno Wisły, miałoby sens.
Kredyt na kupno Wisły, spoko.

Pozostaje tylko pytanie czy FC miałoby wystarczające naklady na bieżące funkcjonowanie klubu. Jeśli nie, to co? Kolejny kredyt?

No i ciekawe czy Włodarski szukałby dużego sponsora do współpracy, czy też Wisła mialaby się stać platformą do reklamy Frugo i Blacka.
Odpowiedz cytując