dynek.pl napisał(a):

Ogolnie to wiekie podjaranie zwiazane z powrotem niektorych na stadion, dobrymi wynikami i nasza gra na poczatku sezonu wiec pewnie jak zwykle w stakich sytuacjach wynik wszystkich ostudzi. Mam nadzieje, ze nie
|
rok temu wynik przy komplecie publiczności na Legii nie ostudził emocji
7200 biletów poszło, kto da więcej?