Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 27.08.2014, 14:50
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Ogolnie to wiekie podjaranie zwiazane z powrotem niektorych na stadion, dobrymi wynikami i nasza gra na poczatku sezonu wiec pewnie jak zwykle w stakich sytuacjach wynik wszystkich ostudzi. Mam nadzieje, ze nie
rok temu wynik przy komplecie publiczności na Legii nie ostudził emocji

7200 biletów poszło, kto da więcej?
Odpowiedz cytując