przeklejam z 4 strony do tyłu:
Od tego momentu kończymy tu dyskutować o Bednarzu . Można dyskutować nadal o skutkach finansowo organizacyjnych jego prezesury. Natomiast zero postów o nim samym. Jeśli ktoś musi nadal to zapraszam do Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
usunąłem 48 postów i tylko nie mówcie mi że wcześniej tego komunikatu nie widzieliście . Przepraszam że może czasem to co zostało nie trzyma kontekstu ale wyłowić coś z tego co było naprawdę wymagało mistrzostwa świata.
Jak widać dużo zmienia się w klubie i może szanowni Państwo tez by się ciut zmienili i czytali a później dostosowywali się do tego o co prosimy dla wspólnego dobra