Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7820
Stary 27.08.2014, 14:38
przeklejam z 4 strony do tyłu: Od tego momentu kończymy tu dyskutować o Bednarzu . Można dyskutować nadal o skutkach finansowo organizacyjnych jego prezesury. Natomiast zero postów o nim samym. Jeśli ktoś musi nadal to zapraszam do Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły


usunąłem 48 postów i tylko nie mówcie mi że wcześniej tego komunikatu nie widzieliście . Przepraszam że może czasem to co zostało nie trzyma kontekstu ale wyłowić coś z tego co było naprawdę wymagało mistrzostwa świata.

Jak widać dużo zmienia się w klubie i może szanowni Państwo tez by się ciut zmienili i czytali a później dostosowywali się do tego o co prosimy dla wspólnego dobra
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 27.08.2014 o godz. 14:56.
Odpowiedz cytując