Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7816
Stary 27.08.2014, 13:54
Revolver napisał(a):Wyświetl post
Ma znaczenie, bo i tak zapewne chodzi o spółkę FoodCare, a FoodCare przędzie ostatnio kompletnie do dupy.

Jedno ze źródeł: http://www.pb.pl/3657059,88800,produ...go-sie-krztusi

Rok 2014 zamknięty z zyskiem 300,000zł?! Trzystu tysięcy, przy zadłżeniu bankowym sięgającym prawie 50 baniek?
Rok 2014 jeszcze trwa

Przychody Foodcare:

2010 - 420mln
2011 - 465mln
2012 - 652mln
2013 - 540mln

Jeden rok nie sprawi, że spółka nagle będzie mieć problemy. Ok, jakieś kredyty zaciągają, ale to normalne u firm. Tyle, że zadłużenie Foodcare to jakieś 30-50mln, a TF przychodach ok 3mld, zadłużenie wynosi 2mld!

Nie ma co porównywać, zwłaszcza ze biznesowo bardzo moglo by sie Wlodarskiemu to spiąc (kupoienie 3-4 niezlych grajkow z rynkow na ktorych są, kazdy z nich ocierajacy sie o kadre, promowanie zawodnikow i produktow w danym kraju)
Odpowiedz cytując