Revolver napisał(a):

Ma znaczenie, bo i tak zapewne chodzi o spółkę FoodCare, a FoodCare przędzie ostatnio kompletnie do dupy.
Jedno ze źródeł: http://www.pb.pl/3657059,88800,produ...go-sie-krztusi
Rok 2014 zamknięty z zyskiem 300,000zł?! Trzystu tysięcy, przy zadłżeniu bankowym sięgającym prawie 50 baniek?
|
Rok 2014 jeszcze trwa
Przychody Foodcare:
2010 - 420mln
2011 - 465mln
2012 - 652mln
2013 - 540mln
Jeden rok nie sprawi, że spółka nagle będzie mieć problemy. Ok, jakieś kredyty zaciągają, ale to normalne u firm. Tyle, że zadłużenie Foodcare to jakieś 30-50mln, a TF przychodach ok 3mld, zadłużenie wynosi 2mld!
Nie ma co porównywać, zwłaszcza ze biznesowo bardzo moglo by sie Wlodarskiemu to spiąc (kupoienie 3-4 niezlych grajkow z rynkow na ktorych są, kazdy z nich ocierajacy sie o kadre, promowanie zawodnikow i produktow w danym kraju)