Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 27.08.2014, 13:31
Ogolnie to wiekie podjaranie zwiazane z powrotem niektorych na stadion, dobrymi wynikami i nasza gra na poczatku sezonu wiec pewnie jak zwykle w stakich sytuacjach wynik wszystkich ostudzi. Mam nadzieje, ze nie
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując