canarinhos napisał(a):

Zostało jedynie 7 tys. biletów z tego co patrzyłem na stronie z biletami )))
|
Zostało o wiele więcej, część sektorów jest wyłączona ze sprzedaży, dopiero jak kończą się bilety na któryś sektor otwierają następny. Np. na C można na razie kupować tylko na C2, C3, C4 jak się zapełnią to otworzą do sprzedaży C1 i C5.
