Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Yaroc
Member
 
Od: 11.2002
Skąd: NH - 2 PL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10520
Stary 27.08.2014, 12:46
Kurde. Dzięki. To po to kupuje bilet przez internet, żeby teraz śmigać z potwierdzeniami do strefy kibica... Chyba nie o to w tym wszystkim chodzi.
-> 2 PL - NIELICZNI ALE FANATYCZNI <-
Odpowiedz cytując