Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Yaroc
Member
Od: 11.2002
Skąd: NH - 2 PL
Offline
#
10520
27.08.2014, 12:46
Kurde. Dzięki. To po to kupuje bilet przez internet, żeby teraz śmigać z potwierdzeniami do strefy kibica... Chyba nie o to w tym wszystkim chodzi.
-> 2 PL - NIELICZNI ALE FANATYCZNI <-
Yaroc
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Yaroc
Znajdź inne posty napisane przez Yaroc