Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Yaroc
Member
 
Od: 11.2002
Skąd: NH - 2 PL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10518
Stary 27.08.2014, 12:40
Nie ma to jak profesjonalizm. Ostrzegam innych.
Dziś zakupiłem bilet przez net. Kasę z konta mi zabrali PayU potwierdziło przelew do Wisły a na kocie w sklepie mam ( 5 godzinach czekania), że transakcja anulowana. Tym sposobem, ani kasy ani biletu! Dodzwonić się oczywiście nie da... Żenada!
-> 2 PL - NIELICZNI ALE FANATYCZNI <-
Odpowiedz cytując