Wyświetl pojedynczy post
wislak2214
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 27.08.2014, 12:38
huberix napisał(a):Wyświetl post
Nie mogę się doczekać meczu. Gardło nie pozwala, więc mecz obejrzę z innej trybuny
Atmosfera będzie fantastyczna.
Liczę na podtrzymanie dobrej gry i piękne zainaugurowanie powrotu Kibiców !
3-0 to najłagodniejszy wymiar kary dla Gieksy
"Gardło nie pozwala, więc mecz obejrzę z innej trybuny " , może jeszcze paluszek boli?
Odpowiedz cytując