o Włodarskim napisal.. Piotr Jawor.. dziennikarz.. Gazety Wyborczej...
i to by bylo na tyle. Bo to co ten pokemon pisze to jednym uchem sie wpuszcza, a drugim wypuszcza...
Jawor napisal o przejeciu Wisly zaraz po odejsciu Bednarza i powrocie kibicow na stadion Wisly, przypadek? Jawor jest anty kibicowski, nienawidzi wszystkich z sektora C, nienawidzi jak ktos glosno spiewa, wywiesza flagi, uderza w beben, denerwuje go ze Bednarz odszedl, ze w Wisle zaczyna sie ukladac, caly czerwony byl gdy dowiedzial sie, ze TS Wisla staje na nogi gdy Misiek zaczal pomagac klubowi wydostac sie z tarapatow finansowych.. ilez to razy obrazal prezesa TS Wisla , ze ten trzyma z bandytami.. caly czas prowokowal.. nikt jak on nie napierdziela na Wisle i jej kibicow.
I znow probuje robic zamieszanie.. przeczytajcie jego caly wpis o przejeciu Wisly przez Wlodarskiego.. najlepiej koncowke.. o kibolach, bojkocie, bandytach, ktorzy dzialaja na szkode klubu.. taki juz jest Jawor i jego tendencyjny wpis na koniec "wystrzelono race , ponad 400 osob dostalo zakazy i klub ich przeprosil.." no jak tak mozna


taka z niego szmata, wedlug niego wszyscy co tam byli to bandyci i terrorysci, zero obiektywizmu
nawet jakby w przyszlosci cos mialo byc na rzeczy to juz wole pewnego Cupiala, niz jakichs komistow typu Wlodarski, ktory .... wie co zrobi z naszym klubem, powstawia w nazwe jakies "Fakro Muszynianke Pepsi Cola Krakow", zwalczy wszystkie przejawy srodowisk kibicowskich, nic nie wlozy do klubu, i stworzy sie jakis twor , wiele zasluzonych klubow to przerabialo (kluby w calej europie), i teraz graja od najnizszych lig, a obecni wlascicielowie z zasluzonych klubow z historia i tradycja przemienieli w jakies twory polaczone z innymi klubam i stworzyli nową date powstania klubu - 2005 rok.
lepiej nie ryzykowac, zresztą ten Wlodarski w porownaniu z innymi wlascicielami klubow sportowych jest biedny jak mysz koscielna