|
Włodarski to najlepszy MOŻLIWY następca Cupiała. Facet od 7 roku życia(tak mówił) jest kibicem Wisły, a że po nim chamstwa nie widać to nie powinien rzucić klubu w cholerę po 2 latach. Mówił o jakiejś dużej inwestycji, więc może dużo kasy w nią włożył. Majątek tu nie ma nic do rzeczy, bo Cupiał i tak nie daje kasy( przynajmniej nie tyle ile trzeba). Włodarski jest jak widać bardziej ogarnięty w biznesie i na szybkie ryzykowne ruch jak u Bogusia nie wchodzą w grę. Jak dla mnie jest to dobra kandydatura.
|