Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7812
Stary 27.08.2014, 12:29
Włodarski to najlepszy MOŻLIWY następca Cupiała. Facet od 7 roku życia(tak mówił) jest kibicem Wisły, a że po nim chamstwa nie widać to nie powinien rzucić klubu w cholerę po 2 latach. Mówił o jakiejś dużej inwestycji, więc może dużo kasy w nią włożył. Majątek tu nie ma nic do rzeczy, bo Cupiał i tak nie daje kasy( przynajmniej nie tyle ile trzeba). Włodarski jest jak widać bardziej ogarnięty w biznesie i na szybkie ryzykowne ruch jak u Bogusia nie wchodzą w grę. Jak dla mnie jest to dobra kandydatura.
http://www.pah.org.pl/nasze-dzialania/8/pajacyk - Jedno kliknięcie może pomóc głodnym dzieciom

Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle''
~ Ludwik Miętta-Mikołajewicz
Odpowiedz cytując