Krav napisał(a):

udało się komuś kto miał karnet na poprzednią runde kupić teraz karnet/bilet przez neta ?
Klub zamierza coś zrobić z tymi blokadami czy trzeba będzie dymać na stadion ?
|
Tak, mi i wielu innym, ale musisz dymac na stadion
W Strefie wystarczy powiedziec o co chodzi i zdejmią tą blokadę (anulują rezerwacje czy jakos tak) mila pani w kasie zalatwila mi to w 30 sekund. Telefonu zazwyczaj nie odbierają, a na email bym w ogole nie liczyl ;-)
Niestety to nie od nich zalezy... strona z biletami caly czas jest naprawiana, Bednarz zwolnil wczesniej osoby-fachowcow, ktore sie tym zajmowaly, zatrudnl amatorow i aktualne wladze klubu przywrocily te zwolnione osoby do pracy i robią co mogą zeby wszystko dzialalo, lecz nie da sie tego ogarnac w kilka godzin.