Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10517
Stary 27.08.2014, 12:23
Krav napisał(a):Wyświetl post
udało się komuś kto miał karnet na poprzednią runde kupić teraz karnet/bilet przez neta ?

Klub zamierza coś zrobić z tymi blokadami czy trzeba będzie dymać na stadion ?

Tak, mi i wielu innym, ale musisz dymac na stadion

W Strefie wystarczy powiedziec o co chodzi i zdejmią tą blokadę (anulują rezerwacje czy jakos tak) mila pani w kasie zalatwila mi to w 30 sekund. Telefonu zazwyczaj nie odbierają, a na email bym w ogole nie liczyl ;-)

Niestety to nie od nich zalezy... strona z biletami caly czas jest naprawiana, Bednarz zwolnil wczesniej osoby-fachowcow, ktore sie tym zajmowaly, zatrudnl amatorow i aktualne wladze klubu przywrocily te zwolnione osoby do pracy i robią co mogą zeby wszystko dzialalo, lecz nie da sie tego ogarnac w kilka godzin.
Ostatnio edytowane przez c. : 27.08.2014 o godz. 12:27.
Odpowiedz cytując