|
Obstawiam wygraną 4-0. Może i jest to hurraoptymizm, ale chciałbym aby trybuny poniosły piłkarzy do jeszcze lepszej gry. W dodatku Bełchatów nie jest taki mocny jak się wydaje. Z Piastem mogli przegrać.
liczę na bramkowy debiut Stępińskiego, choć jeszcze bardziej bym chciał trafienia Zająca.
|