mr_kwolf napisał(a):

Poczytaj, dowiedz się, a później pisz swoje mądrości.
Aaa, zapomniałem, że u Ciebie jeżeli fakty nie pasują do postawionej z góry tezy to tym gorzej... dla faktów.
|
Jeśli to jest protoplasta Teatanica Maribor posypuje głowę popiołem
Jeśli moja pomyłka wywołała u Ciebie drgawki i ból głowy - sorry nic na to nie poradzę
Krav napisał(a):

|
też tak myślałem, że to ich "pierwszy raz", ale okazuje się, że Maribor (pod nazwą Maribor Teatanic, z którym btw też graliśmy w el PUEFA 98/99), grał już w LM w sezonie 99/2000
|
Teraz pamiętam nawet prasa po naszych meczach pisała : Wisła zatopiła Teatanic
Myślicie że Ruch jutro podoła

i np za pomocą kolejnego remisu (bramkowego) awansuje do grup?