Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8635
Stary 27.08.2014, 11:52
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Poczytaj, dowiedz się, a później pisz swoje mądrości.
Aaa, zapomniałem, że u Ciebie jeżeli fakty nie pasują do postawionej z góry tezy to tym gorzej... dla faktów.
Jeśli to jest protoplasta Teatanica Maribor posypuje głowę popiołem
Jeśli moja pomyłka wywołała u Ciebie drgawki i ból głowy - sorry nic na to nie poradzę

Krav napisał(a):Wyświetl post
też tak myślałem, że to ich "pierwszy raz", ale okazuje się, że Maribor (pod nazwą Maribor Teatanic, z którym btw też graliśmy w el PUEFA 98/99), grał już w LM w sezonie 99/2000
Teraz pamiętam nawet prasa po naszych meczach pisała : Wisła zatopiła Teatanic

Myślicie że Ruch jutro podoła i np za pomocą kolejnego remisu (bramkowego) awansuje do grup?
Odpowiedz cytując