shaggy napisał(a):

(...)
Celtic jak się okazało to na razie wydmuszka, skoro dali wejść po raz pierwszy w historii Słoweńcom do LM (...).
|
też tak myślałem, że to ich "pierwszy raz", ale okazuje się, że Maribor (pod nazwą Maribor Teatanic, z którym btw też graliśmy w el PUEFA 98/99), grał już w LM w sezonie 99/2000