Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8634
Stary 27.08.2014, 11:42
shaggy napisał(a):Wyświetl post
(...)
Celtic jak się okazało to na razie wydmuszka, skoro dali wejść po raz pierwszy w historii Słoweńcom do LM (...).
też tak myślałem, że to ich "pierwszy raz", ale okazuje się, że Maribor (pod nazwą Maribor Teatanic, z którym btw też graliśmy w el PUEFA 98/99), grał już w LM w sezonie 99/2000
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując