Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16501
Stary 27.08.2014, 11:29
nairda116 napisał(a):Wyświetl post
Żeby ci młodzi wchodzili to trzeba mieć jeszcze trenera postępowego że się tak wyrażę a nie Smude
To wywalmy Smude i zatrudnijmy kogoś bardziej postępowego ,np. Rumaka wtedy na pewno będziesz zadowolony ... w końcu w tym sporcie nie chodzi o zdobywanie jak największej liczny punktów a wpuszczanie na boisko młodych .
Odpowiedz cytując