nairda116 napisał(a):

Żeby ci młodzi wchodzili to trzeba mieć jeszcze trenera postępowego że się tak wyrażę a nie Smude
|
To wywalmy Smude i zatrudnijmy kogoś bardziej postępowego ,np. Rumaka

wtedy na pewno będziesz zadowolony ... w końcu w tym sporcie nie chodzi o zdobywanie jak największej liczny punktów a wpuszczanie na boisko młodych .