Wyświetl pojedynczy post
johny96
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16500
Stary 27.08.2014, 11:19
Ale Ty męczysz bułę człowieku. Za co Ty chcesz ściągać te perełki? Za obwarzanki, czy może nałapiemy gołębi na rynku i im damy w zamian? Tak ciężko pojąć, że nie mamy pieniędzy dla pracowników klubu, którzy nie biegają po boisku. Mamy zaległości dla obecnych zawodników i tych co już dawno odeszli, a Ty jeszcze chcesz 2-3 młodych z Bałkanów.
Tylko jeden klub !
Odpowiedz cytując