|
Ale Ty męczysz bułę człowieku. Za co Ty chcesz ściągać te perełki? Za obwarzanki, czy może nałapiemy gołębi na rynku i im damy w zamian? Tak ciężko pojąć, że nie mamy pieniędzy dla pracowników klubu, którzy nie biegają po boisku. Mamy zaległości dla obecnych zawodników i tych co już dawno odeszli, a Ty jeszcze chcesz 2-3 młodych z Bałkanów.
|