Revolver napisał(a):

|
Za co? Cały realny majątek tego faceta nie pokryje nawet długu wobec TeleFoniki.
|
dzis gdzies wyczylalem ze majatek tego Wlodarskiego to ok 500 mln , zas Cupiala 920 ,,,, nie wiem czy dokladne kwoty podalem i czy to prawda - ale cos kolo tego, a wracajac do tematu kasy - co z tego ze Cupial moze miec majatek nawet na 5 miliardow - skoro nic klub z tego nie ma- a tylko jest rozbierany z majatku przy kazdej okazji

? ... czasem warto zaryzykowac bo przy obecnym Cupiale bedziemy juz zawsze przecietna druzyna ligowa - narazie utrzymujemy sie bo gra opiera sie na weteranach - Brozku- Stilicu- Glowie- Gargule itp ... za kilka lat to graczami typu Burliga, Jankowski, Buchalik czy Sadlok to bedziemy walczyc maxymalnie o gorna 8 - a i z tym bedzie ciezko ....wole wlasciciela mniej zamoznego ale z pasja i checia niz Cupiala ktory nic do klubu nie wnosi - a tylko z niego wyciaga .....moze tez byc jak np. z Wojciechowskim i innymi tego typu pajacami ....ale czy nie warto zaryzykowac


kto w 97 roku wierzyl w 100 % ze Wisla bedzie taka jaka jest

to tez bylo ryzyko, czy Cupialowi po 2-3 latach sie nie znudzi ....chyba warto zaryzykowac zmiane wlasciciela .....czasem ryzyko sie oplaca