Ogryzek napisał(a):

Za dużo śmiechów - jest młody Kuczak, młody Buras jako ofesywni pomocnicy - dziękujemy Vasilliewom i jemu podobnym, bo inaczej nasza młodzież nigdy nie zadebiutuje!. Najpierw nasza młodzież! Bo jak nie teraz to kiedy? Młodzi piłkarze z Bałkanów byli... ale zarówno Bunoza, Jovanović itd nie dość że kosili kasy jak lodu (każdy grubo powyżej 100 tyś. euro rocznie), to jak przyszło co do czego to na żadnym ani grosza nie zarobiliśmy.
Jak się sytuacja naszego klubu poprawi to można szukać na Bakanach młodych zdolnych - (trzeba mieć kasę na wysokie kontrakty dla nich) - a teraz darujmy sobie takie mrzonki.
(Bałkany to miejsce gdzie nie ma darmowych diamentów - jeden z najlepiej z penetrowanych regionów przez skautów z całej Europy. To lepiej szukać w Skandynawii czy na Karaibach albo Ameryce Środkowej)
|
Żeby ci młodzi wchodzili to trzeba mieć jeszcze trenera postępowego że się tak wyrażę a nie Smude

No a Estonia to nie Bałkany kolego tylko kraj nadbałtycki z podobnym rynkiem jak Łotwa czy nawet Litwa i tam z powodzeniem można wyciągnąć perełkę (np. Rudnews, Sernas)