Ogryzek napisał(a):

Mając Sadloka możemy powoli zapominać o Bunozie który kosił pewnie 3 razy więcej niż obecnie Sadlok. Bunoza miał dobre okresy gry w Wiśle, ale był drogi w utrzymaniu. Pewnie więcej brał niż Stilić czy Brożek obecnie.
I jak widać nie biją się o ten talent
|
Dokładnie jeśli chodzi o proporcje jakośći do ceny Sadlok na obecną chwilę jest bardzo dobrym wyborem. Gordan miał jeden z wyższych kontraktów w zespole. Sadlok ma jeszcze to coś potrafi strzelać bramki - Gordanowi przychodziło to z wielką, wielką trudnością...