Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Yaroc
Member
 
Od: 11.2002
Skąd: NH - 2 PL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10514
Stary 27.08.2014, 10:19
Kupiłem dziś rano bilet przez stronkę, zapłaciłem od razu przez PayU i dostałem potwierdzenie, że kasa poszła do sprzedawcy (Wisły). A ja na stronie w moim profilu cały czas mam, że czaka na potwierdzenie płatności. Już 3 godziny. Kiedyś pamiętam, że było prawie od razu.
Czy ktoś z Was ma takie doświadczenia? Nie wiem czy dzwonić i pytać czy jeszcze zaczekać?
-> 2 PL - NIELICZNI ALE FANATYCZNI <-
Odpowiedz cytując