|
Kupiłem dziś rano bilet przez stronkę, zapłaciłem od razu przez PayU i dostałem potwierdzenie, że kasa poszła do sprzedawcy (Wisły). A ja na stronie w moim profilu cały czas mam, że czaka na potwierdzenie płatności. Już 3 godziny. Kiedyś pamiętam, że było prawie od razu.
Czy ktoś z Was ma takie doświadczenia? Nie wiem czy dzwonić i pytać czy jeszcze zaczekać?
-> 2 PL - NIELICZNI ALE FANATYCZNI <-
|