Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10513
Stary 27.08.2014, 09:16
chmielu60 napisał(a):Wyświetl post
UP

Witam. Posiadam dwa bilety na E16 na Wisła-Bełchatów. Jest ktoś chętny na zamianę na C?
A nie jest tak, że są one wbite na KK i same bilety nic nie dadzą? I ewentualnie wchodzi w grę kombinowanie na bramkach?
Odpowiedz cytując