Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
sequel
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10512
Stary 27.08.2014, 08:30
vabanq napisał(a):Wyświetl post
mam pytanko, kumpel zgubil karte kibica, jade dzis po bilety i wystarczy mi jego imie nazwisko i pesel do wyrobienia duplikatu (on nie da rady jechac)
Wystarczy.
Odpowiedz cytując