Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
sequel
Senior Member
Od: 01.2007
Offline
#
10512
27.08.2014, 08:30
vabanq
napisał(a):
mam pytanko, kumpel zgubil karte kibica, jade dzis po bilety i wystarczy mi jego imie nazwisko i pesel do wyrobienia duplikatu (on nie da rady jechac)
Wystarczy.
sequel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sequel
Znajdź inne posty napisane przez sequel