|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
|
Blaszczu16 napisał(a): 
A skąd pewność, że ten Estończyk taki dobry i że wygryzłby ze składu Gargułe, który gra - kolejny sezon - całkiem przyzwoicie?
Mnie ciekawi kogo sprowadzą na stopera, bo podobno ma być jeszcze jeden transfer na pozycję środkowego obrońcy. Może znowu ktoś z Ruchu
|
i juz transfer upadł
|
|