moje 1.9 JTD 150 KM w Alfie też zbiera dobre opinie. Silnik stosowany w niemal całej włoszczyźnie + Opel. Minusem jest tylko to, że kiepsko idzie krzesanie w nich mocy poza chip`em który jest w stanie podkręcić jednostkę do tych 180 KM/380 Nm. Można co prawda jeszcze dołożyć IC i wypluć dodatkowe +20 KM/40 Nm ale to rozsądny koniec tej jednostki. Więcej nie zniesie przeniesienie napędu. Osobiście natomiast uważam, że 200 KM i 420 Nm w takim samochodzie jak moja Alfa GT czy Bravo dostarczy dość emocji. Przynajmniej na trasie bo po mieście skrzynia biegów skutecznie hamuje zapier.dalacze zapędy
