Ogryzek napisał(a):

|
Dajże spokój z jakimś kolejnym 30 letnim zapchajdziurom. Jak sprowadzać piłkarzy z zagranicy to takich jak Melikson, Stilić, Quintana, Duda, a nie takiego kopacza. Teraz jest czas żeby stawiać na naszych wychowanków a nie na kolejne "doraźne" rozwiązania. Jakby Wasiliew był w naszej kadrze to Uryga by nie powąchał placu.
|
hahaha toż to śmieszne, przy naszej krótkiej ławce to byłby grajek który mógłby coś dać drużynie nawet wchodząc z ławki i pograć minimum 2 lata na niezłym poziomie. Porównywanie off pomocnika do defensywnego który może grać na obronie to też śmiech

A Uryga to nie powąchałby placu jakby była szeroka kadra i Stjepanović nie był kontuzjowany. Poza tym mówię o tym zawodniku bo powinniśmy takich szukać, czyli:
1) za darmo
2) z jakimś doświadczeniem
3) perspektywicznych
4) młodych (chociaż ten przykład akurat nie ma z tym nic wspólnego

)