|
Tylko w tym okienku obserwując ten rynek można było zauważyć ok. 20 graczy ze skończonymi kontraktami w słabych klubach, wiek ok. 20-25 (i to dzięki transfermarkt, czyli źródło... biedne), którzy do Wisły przyszli by z pocałowaniem rączki. Wybrać 2 czy 3 najzdolniejszych i ściągnąć... od czegoś tych scoutów mamy. A nuż znajdziemy kogoś na poziomie Jovanovicia chociażby, na drugiego Stilicia nie liczę, ale solidnych ligowców, którzy mogą zastąpić naszych aktualnych graczy nie obniżając poziomu - przecież po prawdzie nie mamy ok. 5-6 niezbędnych zmienników...
|