Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
MK85
Member
Od: 01.2008
Offline
#
10492
26.08.2014, 17:01
gdzieś pół godziny temu na innym komputerze mi się udało kupić bilet, ale teraz znowu loguję się na swoim, żeby sobie druknąć potwierdzenie i dalej to samo...
W każdym bądź razie biletów jest sporo, bez C1 i C5, które chyba są jeszcze wyłączone...
MK85
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MK85
Znajdź inne posty napisane przez MK85