Paweł napisał(a):

Miał go też w międzyczasie Mikołaj Kałuda, jeżeli ktoś go w ogóle pamięta. Ten numer zobowiąuje
|
Ja pamiętam, pamiętam nawet, że jak do nas przyszedł to mimo, że nikt go nie widział w akcji to już na forum go do wyjściowej jedenastki wstawiali.
Żurawski grał chyba z 22, ale mogę się mylić.