Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2494
Stary 26.08.2014, 15:31
VanBasten napisał(a):Wyświetl post
I co teraz ? Bo z tego co pamiętam to SKWK twierdziło że nie wyobraża sobie wspópracy z Bednarzem ale tez ze Smuda . Czyli rozumiem że teraz zwolnicie też Smude ? I kogo SKWK zaproponuje na trenera ? Mourinho czy jednak kogoś bardziej realnego typu Edek z poczty ....upss ...tzn Fornalik ? Bo rozumiem że "Dyzma" jak go nazywacie się nie nadaje ...
Osobiście nei przepadałemz Bednarzem ...wląściwie to go nigdy nie lubiałem ale chłop przynajmniej sie starał wyciągnąć ten klub z zapaści i postawił sparwe twardo w temacie ludzi , którzy ten klub narażali juz nie raz na bardzo drogie kary . MOżna było go zwolnić za brak sponsora czy tz tragiczną dystrybucję biletów ale nie za wojnę z bandytami . Moim zdaniem klub sobie strzelił własnie w kolano i stanie się zakładnikiem grupy karków .Przy jablizszej okazji kiedy coś im sie nie spodoba zrobia kolejny protest bo to działa ....Żal .
Van Bastena.
Odpowiedz cytując