Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
staszek2309
Senior Member
Od: 09.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
10488
26.08.2014, 15:22
Też wczoraj miałem problem z logowaniem.
Najprosztą metodą jest wybranie opcji "zapomniałem hasła", czy coś podobnie brzmiącego.
Wygenerują linka do wpisania nowego hasła.
Tak zrobiłem i strona śmiga mi bez problemu,
staszek2309
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do staszek2309
Znajdź inne posty napisane przez staszek2309