TO SAMO MAM DALEJ... juz nic nie rozumiem... od nowa może:
wchodzac na
https://bilety.wisla.krakow.pl/ trzeba sie zalogowac, w polu email lub pesel wpisuje swoj PESEL, w polu haslo nazwiska wielkimi literami (zgodnie z instrukcja), klikam "zaloguj", przez okolo 3 sekundy wyswietla sie "czekaj", po czym podswietla sie na czerwono gorne okienko (email/pesel) i jak sie na nie najedzie pokazany jest komunikat Niepoprawny login lub haslo.
Ktos wie o co chodzi

jak to sie trzeba zalogowacc?