Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10483
Stary 26.08.2014, 14:51
MK85 napisał(a):Wyświetl post
mówisz, że masz zakaz?
Wpisywałem wszystkie możliwe rozwiązania, tzn pesel, @ duzymi i malymi, nawet odzyskiwanie hasla sobie dalem i nic... :/ Jakby ktoś coś wiedział to niech podrzuci informację
TO SAMO MAM DALEJ... juz nic nie rozumiem... od nowa może:

wchodzac na https://bilety.wisla.krakow.pl/ trzeba sie zalogowac, w polu email lub pesel wpisuje swoj PESEL, w polu haslo nazwiska wielkimi literami (zgodnie z instrukcja), klikam "zaloguj", przez okolo 3 sekundy wyswietla sie "czekaj", po czym podswietla sie na czerwono gorne okienko (email/pesel) i jak sie na nie najedzie pokazany jest komunikat Niepoprawny login lub haslo.

Ktos wie o co chodzi jak to sie trzeba zalogowacc?
Odpowiedz cytując