Kapcok7 napisał(a):

|
Wie ktoś co słychać u naszego syna marnotrawnego Miśkiewicza, i Bunozy? Bo ligi już ruszyły na dobre a oni nadal chyba bez klubów.
|
Miskiewicz się załatwił ładnie bo kuntuzje złapał i nikt raczej z nim nie podpisze kotraktu a o Bunozie cisza na transfermakt podają że bez klubu