MK85 napisał(a):

ktoś ma problemy ze stronką z biletami?
Bo daję loguj, wyskakuje czekaj i... nic, dalej mam opcję zaloguj. Ktoś ma podobnie?
|
Nam to samo. wyrabiałem ojcu kartę w czerwcu i nie ma możliwości logowania. Robię wszystko zgodnie z instrukcją. Czekam na odpowiedz na mojego maila.