Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10478
Stary 26.08.2014, 12:56
MK85 napisał(a):Wyświetl post
ktoś ma problemy ze stronką z biletami?
Bo daję loguj, wyskakuje czekaj i... nic, dalej mam opcję zaloguj. Ktoś ma podobnie?
Nam to samo. wyrabiałem ojcu kartę w czerwcu i nie ma możliwości logowania. Robię wszystko zgodnie z instrukcją. Czekam na odpowiedz na mojego maila.
Odpowiedz cytując