Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
chmielu60
Junior Member
Od: 09.2008
Offline
#
10476
26.08.2014, 12:48
Witam. Posiadam dwa bilety na E16 na Wisła-Bełchatów. Jest ktoś chętny na zamianę na C?
chmielu60
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do chmielu60
Znajdź inne posty napisane przez chmielu60