Z forum SKWK:
@Zabierzow
"kupiłem bilet w kasie, miałem rezerwacje na karnet. nic nie mowili o co z tym chodzi ale elegancko szybko nabili karnet na karte i tyle.
w kasie kupicie więc bilet bez problemu"
http://skwk.pl/skwkforum/viewtopic.p...257/start,885/