Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
David.
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: C4

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10468
Stary 26.08.2014, 11:39
Z forum SKWK:

@Zabierzow
"kupiłem bilet w kasie, miałem rezerwacje na karnet. nic nie mowili o co z tym chodzi ale elegancko szybko nabili karnet na karte i tyle.
w kasie kupicie więc bilet bez problemu"

http://skwk.pl/skwkforum/viewtopic.p...257/start,885/
Odpowiedz cytując