wiernyNH1906 napisał(a):

|
koledzy pytanie czy żeby przedluzyc kk osoba na ktora jest ona musi byc obecna, czy np ja mogę wziasc ten druczek podejsc zaplacic i będzie ok? Dzięki za odpowiedz z góry
|
Zadzwoń do Strefy Kibica i zapytaj

Ja wiem, że byłem osobiście, a tam chyba trzeba złożyć jakiś podpis po świstkiem (bodajże chodzi o potwierdzenie danych osobowych)...