Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10463
Stary 26.08.2014, 11:28
wiernyNH1906 napisał(a):Wyświetl post
koledzy pytanie czy żeby przedluzyc kk osoba na ktora jest ona musi byc obecna, czy np ja mogę wziasc ten druczek podejsc zaplacic i będzie ok? Dzięki za odpowiedz z góry
Zadzwoń do Strefy Kibica i zapytaj Ja wiem, że byłem osobiście, a tam chyba trzeba złożyć jakiś podpis po świstkiem (bodajże chodzi o potwierdzenie danych osobowych)...
Odpowiedz cytując