Krav napisał(a):

|
przecież to oczywiste, że bilet ulgowy możesz kupić jak masz prawo do zniżki i jak Cię sprawdzą,a będziesz bez legitk( bo się skończyła, więc prawo utraciłeś)i to nie wpuszczą. Analogicznie w MPK karte ulgową też możesz kupić jak masz prawo do zniżki. Jak legitka kończy Ci się 01.11, wykupisz ulgowy miesięczny 31.10 np. na rok i przy kontroli też bedziesz kanarowi mówił - ale panie, kupiłem jak miałem zniżke ?
|
No więc właśnie o tym mówię, żeby nie było potem lamentu, że ktoś kupił karnet ulgowy, stracił w pewnym momencie uprawnienie do niej i na mecz nie wejdzie, bo "ochroniarz to nie kanar". Można się zdziwić.
Cennik uaktualniony. Ulgowe o 5 zł więcej, normalne o 10.