Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10459
Stary 26.08.2014, 10:58
przecież to oczywiste, że bilet ulgowy możesz kupić jak masz prawo do zniżki i jak Cię sprawdzą,a będziesz bez legitk( bo się skończyła, więc prawo utraciłeś)i to nie wpuszczą. Analogicznie w MPK karte ulgową też możesz kupić jak masz prawo do zniżki. Jak legitka kończy Ci się 01.11, wykupisz ulgowy miesięczny 31.10 np. na rok i przy kontroli też bedziesz kanarowi mówił - ale panie, kupiłem jak miałem zniżke ?
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując